Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ve středu 22.6. 2022 v 17.00 hod. zveme celou vaši rodinu na "Zahradní oslavu" na ŠZ

Ve středu 22.6. 2022 v 17.00 hod. zveme celou vaši rodinu na "Zahradní oslavu" na ŠZNa zahradě bude probíhat následující program  - hry a soutěže pro celou rodinu, opékání špekáčků, společné posezení (ukončíme tak společně školní rok). Špekáčky si prosím přineste svoje. Od 19.00 připravujeme pro starší děti spaní ve školce s  večerní dobrodružnou stezkou alejí. Děti, které zůstanou spát v MŠ budou potřebovat čisté náhradní spodní prádlo, malou večeři, baterku, pití. Pokud by některá z maminek měla čas a upekla nám na zahradní akci nějaký koláč nebo vymyslela něco jiného na občerstvení (ovoce, slané pečivo apod.), budeme rádi. Jestliže bude odpoledne špatné počasí (déšť, mrholení, bouřka), přiveďte děti, které budou spát v MŠ v 18.30 do MŠ, připravíme pro ně náhradní program.


Počasí

Neděle Skoro jasno 29/16 °C
Pondělí Polojasno 33/18 °C
Úterý Skoro jasno 27/21 °C
Středa Skoro jasno 34/21 °C