Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ve středu 19. 6. 2024 v 17.00 hod. zveme celou Vaši rodinu na "Zahradní slavnost" na ŠZ

Ve středu 19. 6. 2024 v 17.00 hod. zveme celou Vaši rodinu na "Zahradní slavnost" na ŠZZde společně ukončíme stávající školní rok. Na zahradě bude probíhat následující program  - výtvarné dílny pro celou rodinu, opékání špekáčků, společné posezení, dětská anketa. Špekáčky si prosím přineste svoje. Od 19.00 připravujeme pro starší děti spaní ve školce a   večerní dobrodružnou stezku alejí. Děti, které zůstanou spát v MŠ, budou potřebovat čisté náhradní spodní prádlo, malou večeři, baterku, pití. Pokud by některá z maminek měla čas a upekla nám na zahradní párty nějaký koláč nebo vymyslela něco jiného na občerstvení (co se nakazí - ovoce, slané pečivo apod.), budeme rádi. Jestliže bude odpoledne špatné počasí (déšť, mrholení, bouřka), přiveďte děti, které budou spát v MŠ v 18.30 do školky, připravíme pro ně náhradní program.


Počasí

Středa Oblačno 28/17 °C
Čtvrtek Oblačno 25/14 °C
Pátek Oblačno až zataženo s trvalým deštěm 29/18 °C
Sobota Oblačno 26/18 °C